Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO - zostaliśmy lokalnym Ambasadorem Mazowsza! - Fundacja Lokalny Działacz Fundusze dla Klimatu - Sieć Doradców NGO - zostaliśmy lokalnym Ambasadorem Mazowsza! - Fundacja Lokalny Działacz

Fundusze dla Klimatu – Sieć Doradców NGO to projekt szkoleniowo-doradczy realizowany przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych (OFOP), przy współpracy Fundacji Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Możemy już oficjalnie pochwalić się, że zostaliśmy 1 z 2 Ambasadorów na województwo mazowieckie!

W całej Polsce wyłonionych zostało około 34 Ambasadorów na każde województwo. Zgłoszeń było około 80. Program trwać będzie rok. Celem jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci doradców w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na projekty społeczne i/lub inwestycyjne służące mitygacji oraz adaptacji do dobrych zmian klimatu.

Cieszy nas zarówno ten projekt, jak i samo dołączenie do tego szacownego grona Ambasadorów, które mieliśmy już okazję poznać na pierwszym zjeździe szkoleniowym (20-22.10) pod Poznaniem.

Musimy przyznać, że organizacja projektu była na najlepszym poziomie, rozpoczynając od pierwszego dnia i kreatywnego pomysłu na przedstawienie się wszystkich uczestników, po prowadzenie szkoleń, warsztatów. Kończąc na ostatnim dniu, w którym odbyliśmy wizyty studyjne do 3 miejsc, jako przykładów dobry i złych praktyk wykorzystania funduszy.

To niezwykle intensywny czas szkoleniowo oraz networkingowy. Mamy wiele wniosków, pomysłów oraz zapału do działania. Jesteśmy gotowi na więcej, a Wam polecamy się jako przyszli doradcy ds. Klimatu i Ochrony Środowiska. Niedługo opowiemy Wam więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *