Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Konferencja KSOW pt."Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej" - Fundacja Lokalny Działacz Konferencja KSOW pt."Dziedzictwo kulturowe szansą rozwoju zrównoważonej turystyki oraz edukacji regionalnej" - Fundacja Lokalny Działacz

Z wielką przyjemnością mieliśmy okazję brać udział w konferencji, w temacie dziedzictwa kulturowego regionu Mazowsze, przy organizacji z KSOW i MROT.

Udział w wydarzeniu wzięliśmy na zaproszenie: Fundacji Ogarnij Emocje oraz Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Podczas konferencji zaprezentowane zostały ciekawe rozwiązania dotyczące możliwości innowacyjnego wykorzystania potencjału kulturowego dla rozwoju oferty turystycznej regionu Mazowsze. Podczas wydarzenia miejsce miała również pierwsza publikacja przewodnika drukowanego oraz wideo promujących cykl pt. „Tradycja mazowieckiej wsi dla turystyki i edukacji”

To kolejna już realizacja  projektu związanego z rozwojem i promocją turystyki wiejskiej na Mazowszu, którego celem projektu jest promocja i upowszechnienie tradycji mazowieckiej wsi w kontekście jej potencjału dla kreowania oferty turystycznej oraz w kontekście wspierania edukacji regionalnej na Mazowszu.

Konferencja odbyła się  w dniu 27 października w Hotelu Gromada Centrum w Warszawie.

Dziękujemy za zaproszenie, ciekawe wykłady na temat sposobów promocji lokalnych produktów i marek, a także wspólny czas i inspirację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *