Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Otrzymaliśmy statuetkę za Osobowość roku 2020 w Kategorii Biznes w powiecie wołomińskim! - Fundacja Lokalny Działacz Otrzymaliśmy statuetkę za Osobowość roku 2020 w Kategorii Biznes w powiecie wołomińskim! - Fundacja Lokalny Działacz

12 sierpnia 2021 roku odbył się plebiscyt Osobowość Roku. Osoba wybierana jest poprzez głosowanie przeprowadzone wśród Czytelników. Głosują oni na osoby, które najbardziej zasłużyły się dla lokalnych społeczności.

Uczestniczenie w wydarzeniu sprawiło nam ogromną radość. Spędzenie czasu wśród tak wspaniałych osób to sama przyjemność. Często byli to ludzie z okolicy, nazwiska, które znałam i kojarzyłam ich działalności. 

Na zamknięcie uroczystości na scenie koncert zagrali cudowni artyści a uczestnicy mieli okazję do zrobienia pamiątkowych zdjęć na ściance.

Poniżej relacja foto ze zdjęć znalezionych w sieci połączona w skromne wideo. Dziękujemy za wyróżnienie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *