Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Radzymiński Jarmark Bożonarodzeniowy, strefa pisania listów oraz rekordowy łańcuch na choinkę! - Fundacja Lokalny Działacz Radzymiński Jarmark Bożonarodzeniowy, strefa pisania listów oraz rekordowy łańcuch na choinkę! - Fundacja Lokalny Działacz

Z wielką radością informujemy o Radzymińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, na którym razem z @Let’s Party Radzymin stworzymy dla Was bezpłatną strefę pisania oraz dekorowania listów do Świętego Mikołaja, a także możliwość pozostawienia listów w specjalnej skrzyneczce!
Możecie przynieść już gotowe listy do skrzyneczki lub przygotować je z dzieckiem na miejscu razem z nami, dostępne będą kolorowe kartki, pisali oraz naklejki!
Dodatkowo tego dnia dla wszystkich lubiących tworzenie dekoracji oraz lubiących bić rekordy – strefa tworzenia eko łańcucha z gazet na miejską choinkę!
Zapraszamy w imieniu swoim oraz organizatorów: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Gdzie? Park przy Urzędzie Miasta Radzymin
Kiedy?  11 grudnia (niedziela) w godz. 11:00 – 18:00
Oprócz tego na wydarzeniu czekają:
> szopka z alpakami
>  rękodzieła – ozdoby świąteczne
> gastronomia
> animacje
> żywa choinka
Kto z nami będzie? DO ZOBACZENIA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *