Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Relacja z 7 grudnia 2021 – Ambitne Śniadanie dla biznesu w Radzyminie - Fundacja Lokalny Działacz Relacja z 7 grudnia 2021 – Ambitne Śniadanie dla biznesu w Radzyminie - Fundacja Lokalny Działacz

7 grudnia odbyło się kolejne z cyklu spotkań- Ambitne Śniadanie dla biznesu w Radzyminie! Ambitne Śniadania organizujemy już od 2018 roku. Są to spotkania dla biznesu, które mają na celu wesprzeć lokalny rynek. 

 

Jak przebiegło Ambitne Śniadanie? 

Przeprowadziliśmy warsztat szkoleniowy pt. „Jak tworzyć szybkie, kreatywne i sprzedażowe wideo?” Celem szkolenia było uświadomienie uczestników, w jaki sposób mogą tworzyć filmiki na Instagramie, Facebooku czy YouTube, aby promować swoje produkty i usługi. Prowadzącą warsztaty była Patrycja z firmy AmbitnaMarka.pl. Nie zabrakło również czasu na rozmowę, wymianę zdań oraz networking. 

 

Gdzie zorganizowaliśmy Ambitne Śniadanie?

Spotkanie zoranizowaliśmy w miejscu, które zostało stworzone przez naszą gminę specjalnie na takie okoliczności. To kreatywne miejsce to Centrum Aktywności Społecznej w Radzyminie, z którego mogą korzystać organizacje pozarządowe. 

 

Dziękujemy wszystkim za uczestniczenie w Ambitnym Śniadaniu! 

Byli z nami:

ParyżAnka Radzymin Domiwa Nieruchomości Mazowieckie Iwona Tomczuk La Pasta Pizza & Pasta Soft Wall design -Tapicerowane wnętrza Julita Gotowicka Wizaż i Stylizacja Wydekorowane – Wytwórnia Kreatywnych Dekoracji – Lampstore Tak Po Prostu Wnętrza Biuro Rachunkowe Helios Klinika La BellFashion LOOK Sylwia Wojtera Radzymin Arcus S.A. Korczak ART fotografia patrycjastory.pl oraz inni, których nie możemy oznaczyć.

 

Organizacja: Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy Radzymin oraz Fundacja Lokalny Działacz

Wsparcie merytoryczne oraz marketingowe: AmbitnaMarka.pl

O pyszne jedzenie zadbał: MyCatering

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *