Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
„Ryneczek przedsiębiorców na targowisku – poznaj lub zareklamuj się!” - Fundacja Lokalny Działacz „Ryneczek przedsiębiorców na targowisku – poznaj lub zareklamuj się!” - Fundacja Lokalny Działacz

15 czerwca 2021 roku zostało zorganizowane wydarzenie “Ryneczek przedsiębiorców na targowisku – poznaj lub zareklamuj się!” A wszystko dzięki uprzejmości Soft Wall Design – Tapicerowane Wnętrza oraz Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy Radzymin.

Jaki był cel spotkania?

Celem spotkania było zapoznanie się lokalnych przedsiębiorców z Radzymina i okolic. Misją było zintegrowanie osób prowadzących lokalny biznes. 

 

Gdzie odbyło się spotkanie?

Przedsiębiorcy spotkali się na targowisku w Radzyminie. Była to idealna okazja do zareklamowania swojego biznesu. Przedsiębiorcy mogli zaprezentować swoje produkty lub przedstawić oferowane usługi. 

 

Czy planujemy kolejne spotkania? 

Oczywiście, że tak! Wszystko zależy od zainteresowania lokalnych przedsiębiorców takimi wydarzeniami. Jeśli prowadzisz biznes i jesteś chętny/chętna wziąć udział w tego typu przedsięwzięciu, skontaktuj się z nami! Nawiązuj kontakty i rozwijaj swój biznes!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *