Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Stowarzyszenie Horowi Dawcy Krwi w Radzyminie - rekord przekroczony! - Fundacja Lokalny Działacz Stowarzyszenie Horowi Dawcy Krwi w Radzyminie - rekord przekroczony! - Fundacja Lokalny Działacz

13 listopada w Radzyminie został przekroczony 2000-czny litr krwi, dzięki zbiórkom Stowarzyszenie Horowi Dawcy Krwi w Radzyminie! Byliśmy na miejscu i w ramach współpracy ze stowarzyszeniem, przygotowaliśmy materiał wideo!

Od 2006 roku aż 4450 krwiodawców podzieliło się w tym czasie życiodajnym płynem, na ziemi Cudu nad Wisłą w Radzyminie. Podczas niedzielnej akcji w dniu 13 listopada, zgłosiło się 48 osób, po wstępnych badaniach 34 oddało krew. Warto wiedzieć, że pierwsza zbiórka krwi odbyła się w 2006 roku, a Stowarzyszenie Honorowi Dawcy Krwi w osobie m.in  Robert Kościołowski Prezes i współzałożyciel  HDK oraz Leszek Pawlak Wiceprezes i współzałożyciel HDK.

Podziękowania dla darczyńców tego dnia:

La Pasta Pizza & Pasta przygotowała bony dla krwiodawcy 4449-,4450- 4451!

Cukiernia Tadek oraz Cukierni Małgosia pyszne słodkości dla dawców

Czy wiesz, że w dniach 22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.  To święto wszystkich polskich Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie przekazują cząstkę siebie osobom potrzebującym. Krew jest darem bezcennym, najlepszym, jaki może podarować człowiek drugiemu człowiekowi. Dziękujemy za to i sami wspieramy tę inicjatywę całym sercem!

 

Jedna odpowiedź

  1. Warto też wspomnieć, że Stowarzyszenie HDK Radzymin powstało z przekształcenia z Klubu HDK PCK Radzymin i to dzięki jego dorobkowi SHDK Radzymin wieńczy 2000czny litr zebranej krwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *