Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Wspieramy lokalny biznes w pandemii! Stworzyliśmy wideo dla lokalnych przedsiębiorców w Wyszkowie! - Fundacja Lokalny Działacz Wspieramy lokalny biznes w pandemii! Stworzyliśmy wideo dla lokalnych przedsiębiorców w Wyszkowie! - Fundacja Lokalny Działacz

Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu oraz #AmbitneŚniadanie, czyli biznesowe śniadanie networkingowe połączyły lokalnych przedsiębiorców z Wyszkowa. W ten sposób powstała społeczność, która wspiera się nawzajem w różnych aspektach biznesowych i dzieli doświadczeniem. Dzięki tej społeczności możliwe było przetrwanie trudnego czasu dla biznesu- pandemii. 

Zobacz wideo, które mieliśmy przyjemność stworzyć!

Jesteśmy związani z miejscem, w którym mieszkamy. Chcemy, żeby lokalna społeczność miała szansę rozwoju. Działamy z pasją i oferujemy najwyższą jakość. Niezwykle zależy nam na rozwoju lokalnej przedsiębiorczości! Dołącz do nas!

  

Wystąpili:

Ewa Trzcińska z Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu oraz Ewa Trzcińska / Business Coaching

Asia Martin z Joanna Martin English Studio

Agnieszka Jabaji z ART BLAST Studio Dekoracji Wnętrz

Beata Jagielska Studio Kreatywnego Szycia oraz Nika Design

Aneta Marchewka z Cytrusowa Odnowa

Katarzyna Bralewska z Mogę Wszystko Akademia Twórczego Rozwoju

Paulina Ampulska Adam Ampulski z BioShop.com.pl

Ania Knap Centrum Haccp

Iwona Wachowicz i Eliza Przywoźna HR Experts

Katarzyna Mróz z RODO4You

Ewelina Kalinowska z ewe kalinowska

Baśniowa, sala bankietowa

Zależy nam na rozwoju lokalnej przedsiębiorczości! Poznamy się – dołącz do nas!

Zobacz wideo promujące firmy z Radzymina: Wspieramy lokalny biznes w pandemii! Zobacz wideo promujące firmy z Radzymina!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *