Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Współtworzymy portal “W Radzyminie” o lokalnym biznesie! - Fundacja Lokalny Działacz Współtworzymy portal “W Radzyminie” o lokalnym biznesie! - Fundacja Lokalny Działacz

Z wyczekiwaną radością informujemy, że ukończyliśmy prace nad projektem wradzyminie.pl. Jak zawsze najpierw powstała potrzeba, z czasem wyklarował się pomysł. Powstała platforma informująca o lokalnym biznesie, jedyne takie miejsce online w naszej gminie! To autorski pomysł, który będzie rozbudowywany o kolejne moduły m.in możliwości wsparcia NGO. Portal powstał przy wsparciu i pomocy zaprzyjaźnionej firmy tworzącej strony www ambitnamarka.pl, a także lokalnego Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy, które stworzyło ankiety i badania potrzeba mieszkańców.

W Radzyminie to portal stworzony dla lokalnego biznesu, by lepiej docierać do klientów szukających usług lub produktów w okolicy gminy Radzymin oraz by wspierać lokalne firmy w ich rozwoju i promocji. W pierwszym etapie pojawia się wyszukiwarka firm, z wygodnym widokiem, podziałem na branże. W kolejnym etapie pojawić się będą ciekawe artykuły o firmach, działaniach biznesowych w naszej gminie. 

Zachęcamy do dodania swoich firm oraz informowania o ciekawych wydarzeniach, akcjach, promocjach czy wydarzeniach w firmie. Dodanie firmy jest bezpłatne. Na portalu pojawiło się już kilka wpisów o lokalnych wydarzeniach. Zapraszamy do śledzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *