Deprecated: Plik z Motyw nieposiadający header.php uznawany jest za przestarzały od wersji 3.0.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon header.php. in /home/aontv/domains/lokalnydzialacz.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5646
Wyjazd studyjny z Fundacja Ogarnij Emocje - Fundacja Lokalny Działacz Wyjazd studyjny z Fundacja Ogarnij Emocje - Fundacja Lokalny Działacz

Na zaproszenie Fundacja Ogarnij Emocje w dniu 08.09.2022r. wzięliśmy udział w jednodniowym wyjeździe studyjnym do gospodarstwa agroturystycznego “Dom nad wierzbami” we wsi Jackowo Dolne – województwo mazowieckie, powiat wyszkowski.  Motywem przewodnim wyjazdu było wzmacnianie potencjału organizacji pozarządowych w skutecznej promocji kierowanej na zewnątrz z wykorzystywaniem narzędzi Internetowych. Omawiana tematyka szkolenia obejmowała praktyczną wiedzę z zakresu: roli social mediów w budowaniu relacji społecznych, podstawy teoretycznej i praktycznej social mediów (Instagram, Facebook, Tik Tok).

Podczas wyjazdu mogliśmy poznać lokalne organizacje, ich działania, cele w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele m.in Mazowsze Lokalnie, Boris, Agroturystyka Eurostruś, Razem dla Kuligowa, UKS Ząbkovia Ząbki, LOT na wschód od Warszawy, Stowarzyszenie Miłośników Urli, KGW Sabrne i inni, których być może nie wymieniłam.

Wyjazd organizowany był w ramach działań: CENTRUM WSPARCIA AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ 2022, zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego i Fundacji Ogarnij Emocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *